?

Log in

No account? Create an account

DATADIVERCITY


"ІНША РОБОТА vol. 2"

Recent Entries · Archive · Friends · Profile

* * *



«Трудова виставка». Паралельна програма:

 

24 листопада, 17.00

 

Літературні читання та дискусія

«Інша робота vol. 2»

Участь беруть: Ярослав Гадзінський, Сяргей Прилуцкі, Катерина Бабкіна, Юля Стахівська, Олег Коцарев, Василь Лозинський (модератор).

Автори діляться своїм досвідом роботи як у гуманітарній і мистецькій сфері, так й у інших, та читають художні тексти. Визначити межу між творчістю та роботою складніше, ніж у випадках фізичної, найманої або виробничої праці. З огляду на це  важливо як літературний  твір виявляє суспільні проблеми або перформативно їх втілює.  Після виступів відбудеться дискусія на тему як покращити професійні та економічні умови культурної сфери і як вони співвідносяться з творчістю.

Презентація відео

«Відео-архів Андрія Полякова» (відео, 100 хв., 2011)

Андрій Поляков зібрав на роботі борт-супроводжуючого у літаках невеликої авіафірми чималий відео-архів. Вибрані моменти – відео-дайджест, найкращі уривки з того, що можна побачити у небі, і що не помітиш одразу без досвіду тривалого повітроплавання.

25 лиcтопада, 17:00

Презентація відео-робіт
Андрій Мовчан

«Дешифровка» (відео, 3 хв., 2011)
Робота журналіста покрита нездоровим ореолом привілейованої справи. Тим часом за кадром лишається весь процес виробництва інформації. Чи є принципова різниця між фабрикою новин і рештою фабрик? Зрештою, хто такий журналіст – робітник, чи щось непомірно більше? Адже, виявляється, існує суттєва різниця між професійною міфологією та працею.
Після перегляду відбудеться дискусія за участі Андрія Яницького, активіста Київської незалежної медіа-профспілки.

Віталій Атанасов, Анастасія Рябчук
«Херсонський машинобудівний завод» (відео, 30 хв., 2011).
Відео побудоване на документальних матеріалах та інтерв’ю з робітниками, які брали участь у протестах 2009 року в Херсоні. Робітники розмірковують про те, чому розпочалися протести і як вони відбувалися, про солідарність робітників інших підприємств, про те, чому протести завершилися поразкою і яке майбутнє у робітничого руху в Україні.

 

Виставка працюватиме з 17 листопада до 2 грудня 2011 у будні дні з 10:00 до 18:00 за адресою:

Центр візуальної культури НаУКМА, Київ, вул. Сковороди, 2, Староакадемічний корпус, 1-й поверх.

За підтримки:  Transit.at http://www.tranzit.org/,  ERSTE Stiftung, Науково-дослідного  центру візуальної культури http://vcrc.ukma.kiev.ua/uk/,  Фундації ЦСМ http://cca.kiev.ua/,  MediaLab

Інформаційні партнери:    Springerin http://www.springerin.at/ Labourarchive http://laborarchive.blogspot.com/,    Проstory   http://www.prostory.net.ua/                                           

http://hudrada.tumblr.com/    

* * *